mobile: +48 733 775 778,
 

Poleć znajomemu

*
*
*
*

Kursy instruktorskie

Sport Promotion i Centrum Kształcenia Kadr Sportu serdecznie zaprasza na 12-ty już sezon szkoleniowy obejmujący profesjonalne kursy na instruktora narciarstwa i snowboardu. Nasza firma to wieloletnie doświadczenie, które w połączeniu z bogatą wiedzą i ogromną pasją, gwarantuje najwyższą jakość usług. Co ważne - w naszej ofercie dostępne są szkolenia prowadzone na terenie Polski, jak również we włoskim Livigno - jednej z najpiękniejszych miejscowości turystycznych w Alpach. Możecie liczyć na naszą kadrę, która przez cały wyjazd będzie do Waszej dyspozycji, oferując pomoc, profesjonalne wsparcie oraz gwarantując bezpieczeństwo na stokach i poza nimi. Chcesz w przyszłości uczyć innych jazdy na nartach lub snowboardzie? Zapisz się na nasze kursy.


Instruktora fitness

Zapraszamy na kursy Instruktorów Fitness w Siedlcach. Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia. Prowadzenie szkoleń powierzyliśmy Pani mgr Agnieszce Chomicz-Żydowicz, która jest nauczycielem wychowania fizycznego, terapeutą integracji sensorycznej oraz dyplomowanym instruktorem fitness. Na naszym fanpage'u na Facebooku znajdziecie szczegółowe informacje oraz materiały szkoleniowe.

Więcej..

Instruktora narciarstwa i snowboardu

Zapraszamy na profesjonalne kursy dla instruktorów narciarstwa i snowboardu. Są to zajęcia prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców, którzy nie tylko wyjaśnią jak skutecznie uczyć, ale również zaprezentują w przystępny sposób najważniejsze informacje dotyczące zachowania się na stoku, bezpieczeństwa i współpracy w grupie.

Więcej..Instruktora windsurfingu

Część ogólna przez internet i część specjalistyczna na wodach w Jastarni. Przygotowujemy Was do egzaminu, po zdaniu którego otrzymujecie pełne uprawnienia do uczenia innych pływania na desce windsurfingowej. Zapewniamy pełen profesjonalizm naszego zespołu, dostęp do wyczerpujących materiałów szkoleniowych, a także komfortowe zakwaterowanie na Campingu Rufa.

Więcej..

Instruktora Nordic Walking

Rosnąca popularność spacerów z kijkami sprawiła, że zwiększyło się zapotrzebowanie na instruktorów, którzy potrafiliby przekazać amatorom podstawowe zasady dotyczące postawy w trakcie marszu, doboru sprzętu, a także przygotowania fizycznego. Dzięki nam uzyskacie uprawnienia pozwalające na uczenie innych nordic walkingu. Zapraszamy do wyboru interesujących Was kursów.

Więcej..Wypożyczalnia

Więcej..Kontakt z nami

    No documents found.

 

Księga Gości

Dzięki za wspaniały rejs, na pewno wrócę na Mazury do Sport Promotion i do całej ekipy z Wygryn
Janusz Trojański
 
nastepna ostatnia
  • Pola wymagane oznaczone są *.

 

Nasi partnerzy

No documents found.