Poleć znajomemu

*
*
*
*

Kontakt z nami

Szkoła Narciarska Na Kozińcu w Czarnej Górze
ul. Nadwodnia 170 34-532 Jurgów tel. kom. +48 733 775 778
email: karolina@sportpromotion.pl
 
 

Kurs Instruktorów Fitness

 Kurs jest prowadzony w formie weekndowej. Składa się z części specjaalistycznej i ogólnej.

Część ogólna robicie przez internet (e-learning). Przyjeżdżacie tylko na egzamin przed rozpoczęciem kursu części specjalistycznej. Jak dostać dostęp do obowiązujących materiałów? Po otrzymaniu wpłaty za cześć ogólna otrzymacie Państwo dostęp do materiałów obowiązujących na egzaminie. Zwolnieni z części ogólnej są: absolwenci AWF ( licencjat , magistrskie), absolwenci TiR ( licencjat , magistrskie), instruktorzy rekreacji ruchowej, sportu, trenerzy.

Cena części ogólnej: 350 zł - egzamin w czasie trwania kursu 

 

Miejsce: Siedlce Klub Atletic ul. Mieszka I 24

 

cena części specjalistycznej : 1100 zł

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest:  Ukończone 18 lat ,dobry stan zdrowia poświadczony przez lekarza, wykształcenie średnie poświadczone świadectwem, przesłanie formularza zgłoszeniowego , dołączenie 2 zdjęć o formacie 35x45 mm , ukończenie części ogólnej kursu.

Kurs obejmuje 100 godz. (łącznie z egzaminem). Po zakończeniu szkolenia zostanie przeprowadzony egzamin końcowy. Praktyczne zaliczenie wszystkich elementów szkolenia i zdanie egzaminu stanowi podstawę do wystąpienia o wydanie legitymacji instruktora rekreacji ruchowej ze specjalności FITNESS NOWOCZESNE FORMY GIMNASTYKI, dającej kwalifikacje do prowadzenia samodzielnych zajęć w tej dziedzinie. Informacje dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej oraz terminu i szczegółowego miejsca szkolenia wraz z programem otrzymają Państwo po przesłaniu zgłoszenia.

Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktora sportu w danej specjalności wg wzoru. Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Legitymacja wystawiana jest max. w ciągu 2-3 TYGODNI od zdania egzaminu!

Kurs instruktora  FITNESS przygotowuje kursantów do pracy w klubach fitness,  ośrodkach wypoczynku, na obozach  i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli). Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia.

Wszystkie legitymacje wydaje Centrum Kształcenia Kadr Sportu, następnie są one rejestrowane w bazie absolwentów i mogą być honorowane  we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

 Format 147 x 99 mm, wykonanie na papierze białym, oprawa twarda, imitacja skóry w kolorze czerwonym.

Polub nas na facebooku, tam znajdziesz szczegółowe informacje   oraz materiały szkoleniowe:

Zajęcia prowadzi Pani mgr Agnieszka Chomicz-Żydowicz- Nauczyciel wychowania fizycznego, terapeuta integracji sensorycznej, dyplomowany instruktor fitness-nowoczesne formy gimnastyki, aerobic, narciarstwa zjazdowego,certyfikowany instruktor Pilates. Specjalista w swojej dziedzinie. Od ponad 10 lat pracuje w zawodzie, stale podnosząc swoje kwalifikacje a także szkoli przyszłych instruktorów. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness. Fitness jest dla niej wszystkim, pasją, pracą, w nim się spełnia. Kocha pracować z ludźmi i dla ludzi. Najwięcej satysfakcji przynosi jej zadowolenie klientów. Cieszy ją jak ćwiczący po zajęciach pomimo zmęczenia są pełni energii i gotowi do nowych wyzwań. Pełna pasji, energii i niekończących się pomysłów na świetne zajęcia.

Jej motto: możesz więcej niż myślisz. kontakt: 503518252

FIRMA Sport Sromotion posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Bezrobotni mogą mieć sfinansowany kurs przez Urząd Pracy. 

 

Zarezerwuj on-line

Po wypełnieniu formularz zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzającą dane, a następnie na formularz płatności on-line. Kwota zadatku wynosi 30% ceny kursu. Po otrzymaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów kursu.

Kurs Instruktorów Fitness
1100 zł / osoba
(+ 350 zł / osoba)
*
*
*
*
*
*

 
 
 
 

Nasi partnerzy

No documents found.