Poleć znajomemu

*
*
*
*

Kontakt z nami

Szkoła Narciarska Na Kozińcu w Czarnej Górze
ul. Nadwodnia 170 34-532 Jurgów tel. kom. +48 733 775 778
email: karolina@sportpromotion.pl
 
 

Kurs Na Instruktora Żeglarstwa

Terminy zjazdów: 6-8.05.2016 r. , 13-15.05.2016 r.

cena części specjalistycznej : 1100 zł 

cena egzaminu: 200 zł

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest:

Posiadanie patentu minimum żeglarza jachtowego, ukończone 18 lat, dobry stan zdrowia poświadczony przez lekarza, wykształcenie średnie poświadczone świadectwem, dołączenie 2 zdjęć o formacie 35x45 mm .

Po zakończeniu szkolenia zostanie przeprowadzony egzamin końcowy. Praktyczne zaliczenie wszystkich elementów szkolenia i zdanie egzaminu stanowi podstawę do wystąpienia o wydanie legitymacji instruktora sportu ze specjalności ŻEGLARSTWO, dającej kwalifikacje do prowadzenia samodzielnych zajęć w tej dziedzinie.

Rozpoczynamy: 06.05.2016 r. godz. 12.00,  

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Mazurskie Chaty 11-710 Piecki ul. Zwycięstwa 61 

ZATRUDNIAMY ABSOLWENTÓW DO PROWADZENIA OBOZÓW ŻEGLARSKICH.

Noclegi i wyżywienie:

Proponujemy nocleg w cenie 35 zł w Ośrodku Mazurskie Chaty.

Uprawnienia kursu instruktora żeglarstwa

Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktorarekreacji ruchowej w danej specjalności wg wzoru. Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Legitymacja wystawiana jest max. w ciągu1-2 TYGODNI od zdania egzaminu! 

Kurs instruktora sportu przygotowuje kursantów do pracy; na obozach szkoleniowych, w ośrodkach wypoczynku, na obozach  i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli). Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia.

Zapisy: kontakt tylko na mail: biuro@sportpromotion.pl, tel: +48 608 287 139
Zarezerwuj on-line

Po wypełnieniu formularz zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzającą dane, a następnie na formularz płatności on-line. Kwota zadatku wynosi 30% ceny kursu. Po otrzymaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów kursu.

Kurs Na Instruktora Żeglarstwa
150 zł / osoba
(+ 0 zł / osoba)
*
*
*
*
*
*

 
 
 
 

Nasi partnerzy

No documents found.