Poleć znajomemu

*
*
*
*

Kontakt z nami

Szkoła Narciarska Na Kozińcu w Czarnej Górze
ul. Nadwodnia 170 34-532 Jurgów tel. kom. +48 733 775 778
email: karolina@sportpromotion.pl
 
 

Kurs instruktorów windsurfingu

Termin i miejsce części specjalistycznej :  15-22.08.2015 r. Jastarnia

 

 INFO O CZĘŚCI OGÓLNEJ: cena części ogólnej : 350 zł

Część ogólna robicie przez internet (e-learning). Egzamin w czasie trwania kursu. Jak dostać dostęp do obowiązujących materiałów? Po otrzymaniu wpłaty za cześć ogólna otrzymacie Państwo dostęp do materiałów obowiązujących na egzaminie.Zwolnieni z części ogólnej są: absolwenci AWF ( licencjat , magistrskie), absolwenci TiR ( licencjat , magistrskie), instruktorzy rekreacji ruchowej, sportu, trenerzy.

INFO O CZĘŚCI SPECJALISTYCZNEJ : cena części specjalistycznej : 1200 zł 

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest: . Ukończone 18 lat . Dobry stan zdrowia poświadczony przez lekarza . . Wykształcenie średnie poświadczone świadectwem . Przesłanie formularza zgłoszeniowego . Dołączenie 2 zdjęć o formacie 35x45 mm . Ukończenie części ogólnej kursu Kurs obejmuje 80 godz. (łącznie z egzaminem).

Po zakończeniu szkolenia zostanie przeprowadzony egzamin końcowy. Praktyczne zaliczenie wszystkich elementów szkolenia i zdanie egzaminu stanowi podstawę do wystąpienia o wydanie legitymacji instruktora rekreacji ruchowej ze specjalności WINDSURFING, dającej kwalifikacje do prowadzenia samodzielnych zajęć w tej dziedzinie.

 

 

Uprawnienia kursu instruktora windsurfingu

Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktorarekreacji ruchowej w danej specjalności wg wzoru. Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Legitymacja wystawiana jest max. w ciągu 2-3 TYGODNI od zdania egzaminu! 

Kurs instruktora rekreacji ruchowej przygotowuje kursantów do pracy w ośrodkach wypoczynku, na obozach  i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli). Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia.

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Zakwaterowanie na Campingu Rufa w Jastarni http://www.rufa.info.pl/594.html we własnym zakresie.

Na zajęcia możlowość wypozyczenia sprzętu . Kontakt Szymon Słoma 889-963-115
Zarezerwuj on-line

Po wypełnieniu formularz zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzającą dane, a następnie na formularz płatności on-line. Kwota zadatku wynosi 30% ceny kursu. Po otrzymaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów kursu.

Kurs instruktorów windsurfingu
1200 zł / osoba
(+ 350 zł / osoba)
*
*
*
*
*
*

 
 
 
 

Nasi partnerzy

No documents found.